[wp-story]

Lajme

Infektohet me COVID 19 edhe drejtori i një klinike në QKUK

Infektohet me COVID 19 edhe drejtori i një klinike në QKUK
15:04 | 17 Qershor 2020

Një drejtor në një klinike në QKUK është infektuar me Covid-19. Drejtues së Shërbimit Klinik dhe Spitalor të Kosovës kanë konfirmuar për Express, se drejtori në fjalë është në vet izolim dhe se gjendja e tij shëndetësore është stabile.

Personi i infektuar është drejtori i klinikës së Biokimisë Mjekësore.

Gjatë ditës së sotme edhe një prokuror në Pejë rezultoi pozitiv me COVID-19.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera