[wp-story]

Lajme

IKSHPK konfirmon 5 persona të shëruar nga koronavirusi

IKSHPK konfirmon 5 persona të shëruar nga koronavirusi
19:56 | 18 Qershor 2020

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka publikuar rastet e reja me koronavirus, ndërkaq nga COVID-19 sot janë shëruar 5 persona.

Deri më tani në Kosovë, numri i të shëruarve nga koronavirusi ka shkuar në 973 raste.

“Sot më 18 qershor 2020, janë shëruar 5 pacientë derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është gjithsej 973 raste”, shkruan IKSHPK.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera