Kronika

​I sëmuri mendor ngacmon një grua në Prishtinë

​I sëmuri mendor ngacmon një grua në Prishtinë
08:50 | 21 Shtator 2022

Një femër në Prishtinë ka raportuar se një burrë ka hyrë në lokalin e saj dhe e ka ngacmuar.

I dyshuari është arrestuar dhe sipas raporteve mjekësore ai dyshohet të këtë probleme psikike.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është iniciuar si ngacmim.

“Rr. Maliq Pashë Gjinolli, Prishtinë, 20.09.2022 – 16:05. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka hyrë në lokalin e saj dhe a ka ngacmuar. I dyshuari është arrestuar dhe sipas raporteve mjekësore ai dyshohet të këtë probleme psikike. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia./Front Online

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera