Kronika

I rrahu, mbylli dhe nuk u dha ushqim fëmijëve të vetë, arrestohet Pejani

I rrahu, mbylli dhe nuk u dha ushqim fëmijëve të vetë, arrestohet Pejani
09:13 | 08 Korrik 2020

Ushtroi dhunë fizike ndaj fëmijëve të tij. Aq sa njërit prej tyre iu desh edhe tretmani mjekësor.

E sikur kjo të mos i mjaftonte, një prind nga Peja, i mbylli ata brenda në shtëpi dhe nuk ju dha as të hanë ushqim.

E për këto veprime atij iu desh të përballet me forcat e rendit, të cilat e arrestuan atë, shkruan FRONTONLINE.

I dyshuari, pas arrestimit, fillmisht u dërgua në psikiatri për kontrolle mjekësore. E më pas në mbajtje për dy ditë.

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër