Sport

I pandalshëm Shaqiri, shënon golin e tretë për Zvicrën

I pandalshëm Shaqiri, shënon golin e tretë për Zvicrën
19:29 | 20 Qershor 2021

Zvicra ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Turqisë.

Golin e tretë për Zvicrën dhe të dytin personal në këtë takim e shënoi, Shaqiri.

Shaqiri realizoi gol në minutën e 68’të të takimit.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera