[wp-story]

Bota/Rajoni

I dënuar me burgim të përjetshëm, lihet i lirë ish- anëtari i bandës së Durrësit

I dënuar me burgim të përjetshëm, lihet i lirë ish- anëtari i bandës së Durrësit
16:56 | 14 Janar 2020

Gjykata e Krujës ka liruar nga burgu ish- anëtarin e bandë së Durrësit, Indrit Dokle.

Dokle ka qenë i dënuar me burgim të përjetshëm.

Avokati i Doklës ka deklaruar gjatë seancës se klienti i tij “ka kryer 25 vite burgim dhe është sjellë mirë”.

Sipas tij Dokle nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera