[wp-story]

Lajme

I dehuri sulmoi bashkëshorten dhe fëmijët, arrestohet

I dehuri sulmoi bashkëshorten dhe fëmijët, arrestohet
14:52 | 20 Gusht 2019

Një burra nga Hani i Elezit është arrestuar, pasi që kishte ushtruar dhunë fizike duke sulmuar  bashkëshorten  dhe fëmijët e tij.

Policia ka bërë të ditur se i dyshuari, në kohën kur e kishte kryer sulmin, kishte qenë nën ndikim të alkooli, raporton Front Online.

Tutje Policia ka shtuar se pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa rasti vazhdon të hetohet./ Front Online/

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera