Kronika

I dehur gjuan me armë, policia arreston tre persona në Viti

I dehur gjuan me armë, policia arreston tre persona në Viti
10:11 | 03 Korrik 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë tre persona në Viti.

Të njëjtit nën ndikim të alkoolit, pas një mosmarrëveshje me viktimën mashkull, njëri prej tyre ka shtënë me armë zjarri në ajër.

Nga policia arma është konfiskuar. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera