[wp-story]

Vip

I dashuri i magjepsur me aftësitë e këngëtares së famshme në dhomën e gjumit

I dashuri i magjepsur me aftësitë e këngëtares së famshme në dhomën e gjumit
15:57 | 07 Prill 2021

I dashuri i këngëtares britanike Jade Thirlwall, tha se të bërit seks me të ishte aq e mirë sa që në një rast të dyve u ra të fikët. Jordan Stephens tha se ishte magjepsur nga aftësitë në shtratin e të dashurës së tij 28-vjeçare e cila është anëtare e grupit britanik Little Mix.

“Kam pasur marrëdhënie seksuale me Jade dhe ishte aq fantastike saqë të dy na ra të fikët. Kemi ardhur në vete pas 25 minutash. Nuk mendoj se më ka ndodhur ndonjëherë më parë,” tha Jordan në një podcast të ‘Cuddle Club’ me Lou Sanders. “Ishte vërtet e mrekullueshme,” shtoi ai. Jordan kishte vetëm fjalë të këndshme për Jade.

Little Mix – New Holiday Video Pics
PHOTOS EMBARGOED UNTIL 9PM 27.08.2020
5 new photos of Little Mix taken from the video to their latest single ‘Holiday’.
The video premieres tomorrow morning (Friday) at 10am.
The single Holiday has already done over 20 million streams and is currently climbing the the UK Top 20.

“E dashura ime ka tre lloje të ndryshme të buzëqeshjeve dhe ka një që, nuk di si ta përshkruaj, thjesht mund të thuash se është një reflektim i pastër i ndjenjës për momentin”, tha ai. Jade dhe Jordan janë në lidhje që nga maji i vitit të kaluar./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera