Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  I akuzuar për disa vrasje në Kosovë tregon se si ka arritur të arratiset nga “Bonsteel-i”

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Florim Ejupi, i akuzuar për disa vrasje në Kosovë, ka rrëfyer momentin e rrallë ku para disa vitesh ai kishte arritur që të arratiset nga “Bonsteel-i”.

  Ai thotë se nuk janë të vërteta fjalët që ai ka ikur përmes koshit të teshave, duke thënë se ai ka arritur që të arratiset, pasi që kanë qenë dyert hapur.

  “Po shumë kollaj ka qenë më ik prej Boonstel-i, dyert kanë qenë qel. Nuk është e vërtetë që jam futur në koshin e rrobave të palara. Thjeshtë dyert kanë qenë hapur dhe unë kam ikur”, ka thënë Ejupi.

  Ai ka folur edhe për akuzat e “Express -Nish”, ku një autobus me serbë, ishte hedhur në erë pas luftës në Kosovë.

  Florim Ejupi i është përgjigjur akuzave të Shkumbin Mehmetit, i cili e ka apostrofuar si bashkëpunëtorë në vrasje.

  Ejupi ka thënë Shkumbin Mehmeti, do të dënohet edhe për disa vrasje të tjera.

  Banori apo banorja i/e radhës në BBVK vjen nga Tirana, por kush është ai/ajo?
  Nga Rubrika
  Lajme01 Prill 2023
  Ish-ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Skender Hyseni e ka mbështetur Marshin për Drejtësi që do të mbahet nesër. Hyseni përmes...
  Lajme01 Prill 2023
  Shkeljeve që kanë ndodhur në Kosovë për 12 muaj, e rekomandimeve të Avokatit të Popullit mezi iu vjen fundi në raportin 232...
  Lajme01 Prill 2023
  Të akuzuar për krime lufte dhe krime kundër njerëzimit, ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, dhe tre bashkëpunëtorë të tij të kohës së...
  Të tjera
  Bota/Rajoni01 Prill 2023
  Në Mal të Zi nesër mbahet balotazhi i zgjedhjeve presidenciale, në të cilat presidenti në detyrë, Milo Gjukanoviq përballet me një sfidë...
  Vip01 Prill 2023
  Konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari, ka vendosur që sonte të lërë lojën. Ajo ka deklaruar...
  Bota/Rajoni01 Prill 2023
  Kryetari i komunës së Bujanocit, Nagip Arifi duke komentuar zhvillimet e fundit politike në Kosovë, saktësisht “ujdin” e Kosovës dhe Serbisë, bazuar...
  Lajme01 Prill 2023
  Profesori në Universitetin John Hopkins, Edward Joseph ka thënë se në rast të dështimit të marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë, do të...
  Vip01 Prill 2023
  Arbana Osmani e nisi mbrëmjen e sotme spektaklin e “Big Brother VIP” duke njoftuar se të gjithë banorët, përpos njërës, kanë vendosur...
  Vip01 Prill 2023
  Sot banorët janë sfiduar për të zgjedhur nëse është e vërtetë apo jo, informatat jashtë “BBVA”. Njëra nga to ishte se Kevin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.