[wp-story]

Lajme

I akuzuar për disa vrasje në Kosovë tregon se si ka arritur të arratiset nga “Bonsteel-i”

I akuzuar për disa vrasje në Kosovë tregon se si ka arritur të arratiset nga “Bonsteel-i”
20:54 | 19 Nëntor 2020

Florim Ejupi, i akuzuar për disa vrasje në Kosovë, ka rrëfyer momentin e rrallë ku para disa vitesh ai kishte arritur që të arratiset nga “Bonsteel-i”.

Ai thotë se nuk janë të vërteta fjalët që ai ka ikur përmes koshit të teshave, duke thënë se ai ka arritur që të arratiset, pasi që kanë qenë dyert hapur.

“Po shumë kollaj ka qenë më ik prej Boonstel-i, dyert kanë qenë qel. Nuk është e vërtetë që jam futur në koshin e rrobave të palara. Thjeshtë dyert kanë qenë hapur dhe unë kam ikur”, ka thënë Ejupi.

Ai ka folur edhe për akuzat e “Express -Nish”, ku një autobus me serbë, ishte hedhur në erë pas luftës në Kosovë.

Florim Ejupi i është përgjigjur akuzave të Shkumbin Mehmetit, i cili e ka apostrofuar si bashkëpunëtorë në vrasje.

Ejupi ka thënë Shkumbin Mehmeti, do të dënohet edhe për disa vrasje të tjera.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera