Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Hysen Zeka ka nevojë për mjekim jashtë vendit

  FrontOnline
  14 Gusht 2020

  Hysen Zeka nga Prishtina vuan nga sëmundja Lymphoplasmacytic Lymphoma-Amyloidosis dhe ka nevojë urgjente për mjekim jashtë vendit.

  Për mjekimin e tij nevojiten 160 mijë euro. Në pamundësi të mbulimit të shpenzimeve, familja e tij po kërkon ndihmë për sigurimin e këtyre mjeteve.

  Të gjithë personat që duan të ndihmojnë në këtë rast, mund ta bëjnë këtë përmes të dhënave që janë të renditura më poshtë.
  Banka:Raiffeisen Bank Kosovë

  Emri:Perihane Zeka(bashkëshortja)

  Nr.xhirollogarisë:

  Për Kosovë-1501001002193941

  Për jashtë vendit IBAN :XK051501001002193941

  Sëift Code: RBKOXKPR

  Numrat kontaktues:

  +383 45 555 662

  +383 44 939 334

  Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500
  Nga Rubrika
  Lajme08 Qershor 2023
  Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kritikuar partitë opozitare për reagimet e tyre ndaj situatës politike në Kosovë. Limaj ka vënë...
  Lajme08 Qershor 2023
  Deputeti i PDK-së dhe ish-komandanti i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka gabuar që...
  Lajme08 Qershor 2023
  Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Shqipëri, Alastair King-Smith, tha se mbeten të shqetësuar për tensionet në veri të Kosovës duke shtuar...
  Të tjera
  Lajme08 Qershor 2023
  Deputeti i VV-së Armend Muja nuk ka pranuar se ka përplasje mes Kosovës dhe aleatëve kyç, SHBA-së dhe BE-së sa i përket...
  Vip08 Qershor 2023
  Xhuli, ditët e fundit po kalon pushimet në Turqi. Por, me postimin e fundit të Atdheut, u kuptua se edhe ai është...
  Lajme08 Qershor 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku është kryetari i parë që nuk e ka përjashtuar mundësinë e parë që...
  Lajme08 Qershor 2023
  Presidentja e Hungarisë, Katalin Novak, ka thënë se nëse diçka ndodhë në Kosovë, situata mund të eskalojë shpejt. E para e shtetit...
  Lajme08 Qershor 2023
  Nisma e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për ta rrëzuar Qeverinë Kurti II nuk duket se po merr përkrahje nga partitë tjera...
  Bota/Rajoni08 Qershor 2023
  Ditën e sotme është publikuar lista e vendeve më pak të lumtura në botë. Sipas “indeksit të mjerimit” vjetor, varfëria, inflacioni dhe...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.