Lajme

Hykmete Bajrami raporton para deputetëve

Hykmete Bajrami raporton para deputetëve
07:36 | 14 Tetor 2020

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, pritet që të raportojë sot në Komisionin për Buxhet dhe Transfere.

Ajo do të raportojë rreth masave fiskale të marra për t’iu përgjigjur situatës së krijuar nga pandemia COVID-19 dhe për gjendjen e borxhit publik.

Raportimi i ministres do të fillojë në orën 10:00.

“Ministrja e Financave Hykmete Bajrami raporton në Komisioni për Buxhet dhe Transfere për masat fiskale të marra për t’iu përgjigjur situatës me Pandeminë dhe për gjendjen e borxhit publik”, thuhet në njoftim.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera