×
 • Lajme
 • Lajme

  Humolli: Ka deputetë shqiptarë që kanë vila më të mira sesa Radojiçiqi

  FrontOnline
  04 Tetor 2023

  Deputeti i pavarur, Fatmir Humolli, ka komentuar sekuestrimin e vilës shumë milionëshe të kryeterroristit të Milan Radojçiqit.

  Sipas tij, ka deputetë shqiptarë që kanë vila më të mira sesa Radoiçiqi. Ndaj, Humolli ka thënë se nuk mjafton veç që është gjetur kjo vilë, por duhet të hulumtohet se si është ndërtuar.

  “Nuk ka rëndësi se a e ka atë ville apo jo sepse ka deputet shqiptar që i kanë villat edhe më të mira se ai, goditja vetëm për një shtëpi që e ka është është kënaqësi por jo edhe drejtësi. Ai duhet me u godit nëse e ka ndërtuar atë shtëpi duke e dëmtuar buxhetin e Kosovës”, tha ai në Kanal 10.

  Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)
  Nga Rubrika
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ish-deputeti Ilir Deda ka folur për politikën kosovare në këto katër vjet, duke e konsideruar 14 shkurtin e vitit 2021 një datë që...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka thënë se pavarësisht progresit në dialog siç është Marrëveshja e Brukselit dhe ajo e...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ditë më parë kryeministri, Albin Kurti kishe deklaruar se ekzistojnë grupe sikurse ato në Banjskë të cilat po përgatiten në Serbi, për...
  Të tjera
  Vip06 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, ka bërë rrëmujë, teksa i ka gjuajtur në pishinë rrobat e Ganiut e të Bleros. Por,...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Italia do të largohet prej Iniciativës kineze Brezi dhe Rruga, ka konfirmuar Qeveria e këtij shteti. Administrata e kryeministres italiane, Giorgia Meloni...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Kantautori nga Shqipëria, Alban Skënderaj ka publikuar projektin më të ri muzikor. Artisti i njohur ka lansuar kolonën zanore të filmit të...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Ministria e Shëndetësisë e Rumanisë ka shpallur epidemi të fruthit në nivel kombëtar pas rritjes alarmante të rasteve në të gjithë vendin....
  Sport06 Dhjetor 2023
  Manchester United pret Chelsean në “Old Trafford” në kuadër të javës së 15-të të Ligës Premier. Djajtë e Kuq po kalojnë formë...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Presidenti Recep Tayyip Erdogan paralajmëroi Izraelin të mërkurën kundër “ndjekjes së anëtarëve të Hamasit në Turqi”. Dhe nëse Izraeli provon një gjë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.