Lajme

Zhduket vëllai 13 vjeç bashkë me dy motrat nga fshati Bardhosh, policia sapo konfirmoi lajmin e mirë për familjen e tyre

Zhduket vëllai 13 vjeç bashkë me dy motrat nga fshati Bardhosh, policia sapo konfirmoi lajmin e mirë për familjen e tyre
20:42 | 21 Korrik 2020

Tre fëmijë, vëllai me dy motrat e tij nga fshati Bardhosh i Prishtinës janë zhdukur sot. Rastin në polici e ka lajmëruar babai i tyre.

Bëhet e ditur se djali është 13 vjeç ndërsa motrat janë të moshës 12 vjeçare.

Për zhdukjen e tyre janë shpërndarë fotografi edhe nëpër rrjetet sociale, por, policia konfirmon për Gazetën Sinjali, se fëmijët sapo janë gjetur.

“Në orën 14: 00 një prind nga Bardhoshi i ka lajmëruar tre fëmijët e tij të zhdukur. Para pesë minutash janë gjetë, për me pa se ku kanë qenë dhe pse s’kanë qenë nga mëngjesi në shtëpinë e tyre, ata janë duke u dërguar në stacionin policor për intervistim”, tha zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera