[wp-story]

Lajme

Humbin dy femra shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna

Humbin dy femra shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna
23:57 | 18 Gusht 2019

Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht.

Makina e tyre u gjet në një parking në komunën e Plavës.

Ju lutemi shpërndani lajmin dhe të shpresojmë që ato janë diku në malet e Kosovës, Shqipërisë ose Malit të Zi. Ju lutemi kontaktoni autoritetet lokale të policisë nëse dini ndonjë gjë rreth tyre./Front Online /

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera