Bota/Rajoni

Humb jetën një 68-vjeçar, dyshohet se u rrëzua nga një pemë

Humb jetën një 68-vjeçar, dyshohet se u rrëzua nga një pemë
00:05 | 26 Shtator 2022

Një 68-vjeçar ka humbur jetën në fshatin Starovë të Beratit.

Dyshohet se S.H është rrëzuar aksidentalisht nga një pemë dhe ka vdekur nga plagët e marra.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./tch

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera