×
 • Vip
 • Vip

  Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Ish-ylli i WWE, Hulk Hogan u martua për herë të tretë gjatë fundjavës pasi kurorëzoi dashurinë me Sky Daily në Clearwater të Floridas.

  Mirëpo nëdasmë u vërejt dukshëm mungesa e vajzës së tij, Brooke Hogan.

  Brooke, 35 vjeçe, u lajmërua në Instagram të hënën pasdite për të ndarë një deklaratë që adresonte mungesën e saj, për të cilën ajo thotë se ishte për shkak të prioritetit të saj për shëndetin dhe mirëqenien e saj mendore, shkruan ET Online.

  “Siç e dini shumë prej jush, unë e vlerësoj privatësinë time, por për fat të keq, shumë media po bëjnë supozime se pse nuk mora pjesë në dasmën e tretë të babait tim”, ka shkruar Brooke. “Në vend që t’ia lë në dorë spekulimeve, vendosa se është më mirë t’i mbyll të gjitha këtu”.

  “Ndërsa ne të gjithë e përjetojmë këtë me familjet tona, dinamika e një njësie familjare ndryshon vazhdimisht me kalimin e viteve”, vazhdoi ajo. “Me këtë thënë, familja ime ka përjetuar shumë ndryshime. Me gjithë këtë që po ndodh në sytë e publikut, më është dashur të mësoj se si t’i orientoj më së miri ato ndryshime kur ato vijnë, gjë që ka qenë e vështirë për të thënë aspak”.

  Brooke shpjegoi: “Për udhëtimin tim drejt shërimit dhe lumturisë, unë kam zgjedhur të krijoj një distancë midis vetes dhe familjes sime, dhe po fokusohem te njerëzit dhe gjërat që më shërojnë zemrën dhe përputhen me bindjet, qëllimet dhe vlerat e mia personale”.

  Ndërsa Brooke shpreh qartë se ka një përçarje midis saj dhe babait të saj në lidhje me “bindjet e tyre personale”, Brooke ndau ende një mesazh pozitiv dhe të pëlqyeshëm për babanë e saj, duke përfunduar postimin e saj me “I uroj atij më të mirën”, së bashku me një emoji zemre.

  Mundësi profesionist në pension u martua me të fejuarën 45-vjeçare Sky Daily të premten, më 22 shtator brenda Kishës Baptiste Indian Rocks në Florida, raporton TMZ.

  Hogan ka qenë i martuar dy herë më parë, së pari me ish-gruan e tij, Lindën për 24 vjet, me të cilën mirëpriti në jetë dy fëmijët e tij. Më vonë ai u martua me Jennifer McDaniel në vitin 2010. Në vitin 2022 ai njoftoi se ishin divorcuar. /Telegrafi/

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip02 Dhjetor 2023
  Pas përfundimit të ‘Prime’, Santiana është parë e mërzitur përderisa edhe ka qarë. Përndryshe ajo edhe ka paralajmëruar se mund të dal...
  Lifestyle02 Dhjetor 2023
  Kur u pyet se çfarë pjate nuk porosit kurrë në një restorant, Gordon Ramsay dha një përgjigje krejtësisht të papritur. Nëse e...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Një episod tensionues është shfaqur në edicionin e fundit të Big Brother VIP Kosova, ku afërsia në mes të Santiana Malokut dhe...
  Të tjera
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Ministri i Punëve të Jashtme dhe kreu i Partisë Socialiste të Serbisë, Ivica Daçiq ka deklaruar se politika e socialistëve bazohet në...
  Sport02 Dhjetor 2023
  Bayern Munich ka njoftuar shtyrjen e ndeshjes së sotme (e shtunë) ndaj Union Berlin për shkak të kushteve të rënduara atmosferike. Bavarezët...
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Fluturimet në aeroportin e dytë më të madh të Gjermanisë janë anuluar deri në mesditë. Dëbora e madhe përmbyti kryeqytetin e Bavarisë...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Gjykata Themelore në Prishtinë ka ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të dyshuarit E.B,  i cili dyshohet se therri për...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Liridona Ademaj, 33-vjeçarja që u vra mbrëmjen e 29 nëntorit, është varrosur dje në varrezat e fshatit Cërmjan. Në ceremoninë e varrimit...
  Ekonomi02 Dhjetor 2023
  Analistë politik në vend thonë se Kosova rrezikon t’i humb mbi 500 milionë euro fonde nga BE-ja nëse nuk largohen gjatë këtij...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.