Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Hoxhë Fatmiri: Politikanët e Kosovës në tetik, Zoti i udhëzoftë

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Hoxha nga Mitrovica, Fatmir Latifi, i ftuar në FRONTAL të T7 ka folur edhe për situatën politike në vend.

  Latifi ka kritikuar politikanët kosovar duket thënë se ata nuk janë në rrugë të Zotit.

  “Politikanët kosovar janë në tetik. Allahu i udhëzoftë. S’janë në rrugë të duhur”, ka thënë Latifi.

  Gjithashtu hoxha nga Mitrovica ka thënë se nuk duhet gjunjëzuar para Serbisë në dialog. Për Aleksander Vuçiqi ka thënë se s’mund ta shoh me sy.

  Banorja e 13-të e BBVK rrëfen ngjarjen e frikshme që i ka ndodhur
  Nga Rubrika
  Lajme22 Mars 2023
  Driton Qehaja, ish-anëtari i Bordit të Fondit Pensional të Kosovës, ka thënë se mandati i tij dhe i kolegëve ka përfunduar më...
  Lajme22 Mars 2023
  Seanca e sotme në Kuvendin e Kosovës ka nisur në një mënyrë të pazakontë. Kjo për arsye se deputeti nga radhët e...
  Lajme22 Mars 2023
  Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Armend Muja, ka thënë se Kosova ka krijuar varësi të importit të energjisë elektrike nga Serbia....
  Të tjera
  Bota/Rajoni22 Mars 2023
  Rusia do të mbetet gjithmonë e rëndësishme për Europën, tha ministri i Jashtëm i Austrisë, duke thënë se të mendosh ndryshe ishte...
  Sport22 Mars 2023
  Meçi i madh i cili ishte i shumëpritur mes dy kampioneve të boksit  Tyson Fury-Oleksandr Usyk, është anuluar. Bisedimet mes dy palëve...
  Lajme22 Mars 2023
  Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Armend Muja, ka thënë se Kosova ka krijuar varësi të importit të energjisë elektrike nga Serbia....
  Opinione22 Mars 2023
  Autori është një bashkëpunëtor i lartë në Fondacionin Jamestown në Uashington, D.C. dhe drejtues i emisioneve televizive "Bugajski Hour" të transmetuara në...
  Lajme22 Mars 2023
  Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve Hekuran Murati, ka ndarë 6 vendimet që u miratuan sot në kuadër të mbledhjes së 136-të...
  Lajme22 Mars 2023
  Organizatorët e platformës “Liria ka emër”, kanë vizituar Organizatën e Veteranëve të UÇK-së. Qëllimi i kësaj vizite ishte kërkesa për ta përkrahur...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.