[wp-story]

Lajme

Hoxhaj për sulmet në Texas dhe Ohio: Kjo është një ditë tragjike

Hoxhaj për sulmet në Texas dhe Ohio: Kjo është një ditë tragjike
15:20 | 04 Gusht 2019

Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj u ka shprehur ngushëllime familjeve të viktimave në Texas dhe Ohio.

Përmes rrjetit social Twitter, Hoxhaj ka thënë se kjo është një ditë tragjike.

“Ngushëllime të sinqerta familjeve dhe shoqërisë së viktimave në Texas dhe Ohio. Kjo është një ditë tragjike dhe mendimet tona janë me ata që humbën të dashurit e tyre”, ka shkruar Hoxhaj në Facebook.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera