[wp-story]

Lajme

Hoti viziton sot Down Syndrome Kosova

Hoti viziton sot Down Syndrome Kosova
07:34 | 31 Dhjetor 2020

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti e tani edhe kandidat për kryeministër nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) do të vizitojë sot Down Syndrome Kosova.

Nga zyra e kryeministrit njoftojnë se vizita do të jetë në ora 10:00.

Ndërkaq, gjatë së enjtes Hoti i shoqëruar nga ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skënder Reçica, vizituan Shtëpinë e të Moshuarve në Prishtinë.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera