[wp-story]

Lajme

Hoti për Vjosa Osmanin: Ajo i ka nda rrugët përgjithmonë me LDK-në

Hoti për Vjosa Osmanin: Ajo i ka nda rrugët përgjithmonë me LDK-në
15:23 | 22 Dhjetor 2020

Kryeministri Avdullah Hoti ka mbajtur konferencë për medie në të cilën përveç temave të tjera ka folur edhe për edhe për atë se a mund të bashkëpunojnë përsëri me Vjosa Osmanin.

AI shkurt ka thënë se Osmani i ka nda rrugët me LDK.

“Unë besoj që ajo i ka nda rrugët përgjithmonë me LDK-në”, ka thënë Hoti, raporton Front Online.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera