[wp-story]

Lajme

Hoti nga bjeshkët e Sharrit uron një vit të mbarë për të gjithë

Hoti nga bjeshkët e Sharrit uron një vit të mbarë për të gjithë
15:23 | 02 Janar 2021

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti përmes një postimi ka treguar se vikendin është duke e kaluar në bjeshkët e Sharrit bashkë me familjen e tij.

“Nga bjeshkët e Sharrit, ju urojmë një vit të mbarë të gjithëve. Shëndet e gëzime”, ka shkruar Hoti në postimin e tij.

Avdullah Hoti së fundmi u kandidua nga LDK për të qenë kandidat për kryeministër në zgjedhjet e ardhshme që do të mbahen shumë shpejtë./FrontOnline/

Nga bjeshkët e Sharrit, ju urojmë një vit të mbarë të gjithëve. Shëndet e gëzime.

Posted by Avdullah Hoti on Saturday, January 2, 2021

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera