Lajme

Hoti në orën 12:00 takon liderët e partive politike

Hoti në orën 12:00 takon liderët e partive politike
10:25 | 21 Korrik 2020

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka ftuar sot sërish liderët e të gjitha partive politike në vend për t’i informuar rreth Samitit të Parisit dhe takimit me presidentin serb Aleksandër Vuçiq në Bruksel.

Takimi do të mbahet në orën 12:00 në zyrën e kryeministrit, Hoti.

Takimi do të mbahet i mbyllur për media e as pamje nuk do të ketë.

KEDS e KESCO, përmes aktiviteteve të shumta, i bashkohen fushatës kundër Dhunës me Bazë Gjinore

Të tjera