Lajme

Hoti: Marrëveshja e sotme të shihet si hap drejt marrëveshjes finale

Hoti: Marrëveshja e sotme të shihet si hap drejt marrëveshjes finale
19:19 | 04 Shtator 2020

Sot në Shtëpinë e Bardhë në Uashington është arritur marrëveshja  ekonomike mes Kosovës dhe Serbisë, raporton Front Online.

Pas takimit kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti tha se marrëveshja e sotme duhet të shihet si hap i madh të madh drejt finalizimit të marrëveshjes finale me njohje.

 

“Ne këtë marrëveshje e shohim si hap të madh drejt arritjes së marrëveshjes finale”, tha ai. /Front Online/

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera