Lajme

Hoti deklarohet pas takimit me Lajçakun

Hoti deklarohet pas takimit me Lajçakun
17:57 | 13 Tetor 2020

Kryeministri i vendit Avdullah Hoti ka zhvilluar sot një takim me përfaqësuesin e posaçëm për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajcak.

Pas këtij takimi, Hoti konfirmoi që temë e diskutimit ka qenë dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë, raporton Front Online

“Vizita e Lajcakut në Prishtinë është në momentin e duhur për të bërë një vlerësuam për dialogun. Ky proces nuk është i lehtë ka tema të vështira si Asociacioni por edhe tema të tjera”, ka thënë ai.

https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/685689545660267/

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera