[wp-story]

Jetë

Hotelet më ideale për të kaluar dimrin

Hotelet më ideale për të kaluar dimrin
16:05 | 17 Janar 2020

Mos kini frikë nga temperaturat e ulëta.

Në artikull janë vendosur 10 këshilla hoteliere për një pushim të lezetshëm dhe një shkëputje nga jeta e përditshme, njofton Klan Kosova.

Nga ngrica me akull dhe me erë e deri në hotele ekstravagante e fshatareske.

Icehotel, Jukkasjärvi në Suedi

Arctic Treehouse Hotel, Rovaniemi në Finlandë

Sorrisniva Iglu-Hotel, Alta në Norvegji

Hotel Arctic, Ilulissat në Danimarkë

Fshat me banesa eskimeze, Zermatt në Zvicër

Chalet Grand Flüh, Nesselwängle në Austri

Vend skijimi Arc 1950, Les Arcs në Francë

Hotel Kranzbach, Klais në Gjermani

Sölring Hof, Rantum on Sylt, Gjermani

Zero Real Estate, Toggenburg në Zvicër

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera