×
 • Lifestyle
 • Lifestyle

  Horoskopi i ditës së enjte, 14 Shtator 2023

  FrontOnline
  14 Shtator 2023

  Dashi

  Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët. Shfrytëzojeni çdo moment. Në planin financiar do merrni frytet e një periudhe të tërë mundimesh. Situata do përmirësohet.

  Demi

  Do jeni shumë xhelozë gjatë kësaj dite për partnerin/en tuaj dhe kjo mund të ndezë herë pas here mosmarrëveshje të mëdha. Kujdes sepse po vazhduat kështu do keni probleme serioze. Beqarët nuk duhet të luajnë me zjarrin sot sepse mund të digjen keq. Në planin financiar është dita më e përshtatshme për të kryer investime dhe transaksione.

  Binjakët

  Për planin sentimental ambienti do ndryshojë tërësisht gjatë kësaj dite. Do keni nevojë për më tepër qetësi, qëndrueshmëri dhe do bëni çfarë të mundeni për të ruajtur një klime harmonike. Beqarët do kenë mundësi të shumta për të realizuar takimin që kanë ëndërruar. Financat nuk do jenë aspak problematike.

  Gaforrja

  Do jeni shumë romantikë gjatë kësaj dite dhe do mundoheni në çdo moment të krijoni një klimë sa më të ngrohtë në çift. Me ndihmën e yjeve do ja dilni mbanë. Beqarëve do ju ndryshojë shumë shpesh humori dhe nuk do jeneë në qejf për të dalë. Në planin financiar duhet të tregoheni sa më të arsyeshëm që të mos keni vështirësi më vonë.

  Luani

  Tregohuni shumë të kujdesshëm gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift sepse yjet do ndikojnë negativisht dhe do lindin debate pa fund. Asnjeri prej jush nuk do tolerojë. Beqarët do dëshirojnë ende të përfitojnë sa të mundin nga liria që kanë dhe nuk do nguten të dalin nëpër takime. Në planin financiar situata do përmirësohet ndjeshëm.

  Virgjëresha

  Do ndiheni të kënaqur sot në jetën tuaj në çift duke qenë se partneri/ja do kujdeset t’ua plotësojë të gjitha dëshirat. Të dy do tregoheni edhe më të hapur për të provuar eksperienca të reja. Beqarët do kenë një ditë me fat dhe do mund të realizojnë disa takime vendimtare. Ekuilibri financiar do mbizotërojë gjatë gjithë ditës.

  Peshorja

  Debatet dhe mosmarrëveshjet në jetën tuaj në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite. Asgjë nuk do shkojë ashtu si e kishit menduar dhe surprizat do mungojnë tërësisht. Beqarët do takojnë disa persona interesantë, por nuk do jenë të gatshëm të krijojnë lidhje. Në planin financiar duhet me patjetër të merrni masa strikte.

  Akrepi

  Do bënit mirë të qëndronit larg partnerit/es tuaj sot sepse vetëm në këtë mënyrë do shmangnit debatet e zjarrta me të. Më mirë reflektoni me kujdes për gjithçka ka ndodhur deri më sot. Beqarët nuk duhet të dëshpërohen edhe nëse nuk e gjejnë dashurinë e madhe sepse miqtë nuk do i lënë aspak të mërziten. Situata financiare do jetë e paqëndrueshme.

  Shigjetari

  Ditë e kënaqshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për të dashuruarit. Do jeni më realistë dhe nuk do kërkoni gjëra të pamundura nga ai që keni në krah. Beqarët do influencohen pozitivisht nga Hëna e cila do ju krijojë mundësi të shumta për takime. Financat duhet organizuar më mirë që të mos ketë asnjë problem.

  Bricjapi

  Klima yjore do jetë mjaft e favorshme për jetën tuaj në çift. Do flisni hapur për gjithçka me partnerin/en dhe do bashkëpunoni. Edhe ata që kanë pasur mosmarrëveshje do kenë një ditë më pozitive. Beqarët nuk do kenë aspak dëshirë të fiksohen diku edhe pse mundësitë nuk do mungojnë. Financat do mbrohen gjatë gjithë kohës nga yjet.

  Ujori

  Nëse jeni në një lidhje do kaloni një ditë paksa delikate. Nuk do jeni dakord me disa gjëra që do ju thotë partneri/ja juaj dhe do këmbëngulni që ai/ajo të ndryshoje mendim. Beqarët do takojnë një person i cili do ju përshtatet si në pamjen e jashtme ashtu edhe në karakter. Në planin financiar situata do jetë më e qetë.

  Peshqit

  Dita e sotme do fillojë vrullshëm dhe me debate të forta në çift. Megjithatë me kalimin e orëve do i kuptoni gabimet që keni bërë dhe do kërkoni falje. Në mbrëmje atmosfera do ndryshojë tërësisht. Beqarët do kenë mundësi me shumicë për të krijuar lidhjen e duhur. Në planin financiar nuk duhet të hidhni hapa të nxituara sepse situata mund t’iu dalë jashtë kontrollit.

  Sekretari Blinken flet për fuqinë dhe qëllimet e diplomacisë amerikane në një epokë të re
  Read more

  KEDS njofton për punimet në rrjet, në këto vende do të ndalet rryma
  Nga Rubrika
  Lifestyle26 Shtator 2023
  Dashi Zemërgjerësia do të shënjojë jetën tuaj në çift. Edhe pse në disa momente mund të keni ndonjë dyshim, kjo nuk do...
  Lifestyle25 Shtator 2023
  E folura në gjumë është një nga fenomenet më interesante në organizmin e njeriut. Pavarësisht se shumë njerëz në botë flasin në...
  Lifestyle25 Shtator 2023
  Dashi Do futeni ne një faze te re sot ne jetën tuaj ne çift. Marrëdhënia me partnerin do ketë goxha përmirësime. Mundohuni...
  Të tjera
  Bota/Rajoni26 Shtator 2023
  Një 53-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Gjykata e Novarës në Itali, ka rënë në prangat e Policisë së Lushnjes. Bajram...
  Vip26 Shtator 2023
  Arjan Konomi është larguar nga ekranet këtë periudhë dhe aktualisht ndodhet me pushime duke vizituar shumë vende të botës, eksperiencë të cilën...
  Bota/Rajoni26 Shtator 2023
  Sipas të dhënave, qeveria gjermane ka rënë dakord për një paketë masash për të mbështetur sektorin e vështirë të ndërtimit dhe strehimit....
  Sport26 Shtator 2023
  Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave nis sot, rrugëtimin në Ligën e Kombeve. Dardanet do të ballafaqohen me Bullgarinë në udhëtim...
  Vip26 Shtator 2023
  Ka vdekur aktori David McCallum, i njohur për rolet e tij në serialet televizive amerikane NCIS dhe The Man From UNCLE ....
  Vip26 Shtator 2023
  Mbrëmjen e djeshme një banore e re u fut në vilën e dashurisë, ajo quhet Xhesika dhe jeton në Londër. Interesant është...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.