Gjuha:
×
 • Lifestyle
 • Lifestyle

  Horoskopi ditor, 5 shkurt 2023

  FrontOnline
  1 muaj më parë

  Horoskopi ditor, 5 shkurt 2023:

  DASHI
  Në dashuri e gjeni veten në një ngërç, por tashmë pasdite hëna fillon të japë një dorë, duke ju dhënë shumë energji të reja.

  DEMI
  Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 5 shkurt 2023), të dielën mund të rikthehet një moment qetësie në dashuri dhe nëse jeni beqar mund të lindë diçka e bukur. Në punë, është kohë e shkëlqyer për të gjithë ata që duan të përfshihen në punë.

  BINJAKËT
  Ka ardhur koha të flisni qartë sidomos nëse keni të bëni me dikë të shenjës së Peshqve, apo Shigjetarit. Në punë ka disa probleme të vogla ekonomike.

  GAFORRJA
  Në dashuri ka diçka të çuditshme në ajër, diçka që nuk ju bind aspak. Në punë keni një dëshirë të madhe për të nisur diçka të re por kujdes nga ngacmimet e Marsit.

  LUANI
  Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e diel 5 shkurt 2023), këtë të diel e keni hënën në krah, kështu që është një kohë e shkëlqyer për ndjenja. Në punë është një moment paksa i veçantë sepse po kërkoni një stabilitet që e keni të vështirë ta arrini.

  VIRGJËRESHA
  Bëni kujdes sepse hëna është përballë dhe ka shumë tensione në dashuri. Prisni lajme në punë. Mund të merrni gjëra të shkëlqyera, si mundësia për të takuar njerëz të rinj.

  PESHORJA
  Në dashuri do të ishte më mirë të tregoni një dozë të mirë durimi, veçanërisht nëse keni të bëni me Gaforren dhe Dashin. Në punë nëse ka diçka që nuk shkon, atëherë ndryshoni kurs.

  AKREPI
  Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 5 shkurt 2023), dita është e shkëlqyer për dashurinë dhe duhet ta kaloni me personin që doni. Në punë gjithçka po shkon mirë edhe nëse në mars do të filloni të keni disa dyshime.

  SHIGJETARI
  Kushtojini vëmendje kësaj hëne të kundërt, e cila ju ka inat në dashuri, por do të përmirësohet nga pasditja. Jeni kthyer në punë plot energji.

  BRICJAPI
  Në dashuri kjo ditë është mjaft e përmbajtur, por vetëm në orët e pasdites. Në punë vjen një farë lodhjeje. Jeni të mërzitur dhe të lodhur nga rutina e zakonshme, dëshironi risi dhe ndryshim. Filloni të shikoni përreth nëse nuk jeni të kënaqur.

  UJORI
  Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 5 shkurt 2023), ka ardhur koha për të vepruar në dashuri, veçanërisht nëse ju pëlqen dikush, por nuk keni pasur kurrë guximin t’i tregoni. Në punë jeni ende në proces ndryshimi por, pa dyshim, keni bërë zgjedhjen e duhur.

  PESHQIT
  Në dashuri duhet të përpiqeni të mos keni frikë nga gjërat e reja. Në punë gjithçka do të shkojë mirë, të paktën deri në qershor, nëse jo edhe më vonë. Me pak fjalë, një pjesë e parë e vitit 2023 që do t’ju shohë si protagonistë absolutë. Mund të jetë koha më e mirë, nëse duhet të bëni një negociatë ose një hipotekë për të blerë një shtëpi.

  Bigbrother Vip Kosova dhe Bigbrother Vip Albania në Artmotion
  Nga Rubrika
  Lifestyle21 Mars 2023
  Më shumë se 50% e popullsisë së botës do të jetë mbipeshë ose obezë deri në vitin 2035, nëse nuk ndërmerren veprime...
  Lifestyle20 Mars 2023
  Mund të mendoni se është thjesht një efekt anësor i bezdisshëm i gjumit, por në fakt, gërhitja mund të jetë më e...
  Lifestyle20 Mars 2023
  Nikotina është një substancë kimike në përbërjen e cigareve dhe shërben si një stimulues që mund të bllokojë funksionimin normal të qelizave...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Sot është mbajtur mbledha e radhës së Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës. Lideri i LDK’së, Lumir Abdixhiku njoftoi se në këtë...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Shqipëria e para në Evropën Juglindore për rimëkëmbjen e fluturimeve. Në këtë përfundim ka dalë “Mabrian”, ofruesi kryesor i inteligjencës për udhëtimet,...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Presidenti i Kinës Xi Jinping ka bërë thirrje për “bisedime paqeje” dhe “dialog të përgjegjshëm” mbi Ukrainën në një deklaratë të përbashkët...
  Vip21 Mars 2023
  Këngëtarja shumë e dashur Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Amanet”. Kënga e...
  Lajme21 Mars 2023
  Kërkohet ndihmë për shërim të Gazmend Malokut nga Juniku. Sipas familjarëve të tij, Gazmendi është ne gjendje të rëndë shëndetësore në Turqi,...
  Lajme21 Mars 2023
  Emisari i BE-së për dialogun me Serbinë, Miroslav Lajçak, ka zhvilluar një takim me kryetaren e Komitetit Ndërkombëtar të Kryqit të Kuq,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.