Vip

Hidhen dyshime: Bora e ka futur Egzonën në “BB Vip” për të ndarë Donaldin me Beatrixën?

Hidhen dyshime: Bora e ka futur Egzonën në “BB Vip” për të ndarë Donaldin me Beatrixën?
23:50 | 28 Janar 2022

Ditët e fundit janë hedhur dyshime se konkurrentja kosovare, Egzona ka hyrë në “Big Brother VIP” pasi këtë ia ka kërkuar Bora Zemani për të iu hakmarrë Donaldit dhe Beatrixës.

 

Edhe pse jo e konfirmuar, opinionisti i “BB VIP”, Arbër Hajdari ka folur në lidhje me këtë, shkruan FrontOnline.

 

Pas eliminimit të Egzonës, Hajdari tha se shpreson që askush s’ka hyrë në “BB VIP” nën ndikimin e njerëzve të tjerë, duke aluduar në rastin e dyshimeve mbi Egzonën.

Që nga hyrja në shtëpi e deri tek dalja, Egzona ka qenë shumë afërt me Donaldin, duke trazuar lidhjen e tij me Beatrixën herë pas here./FrontOnline/

@albaniaaaa7 #🇲🇰🇦🇱🥰 #donxhoni #donxhonii #kosova #kosovaalbania #kosovare #prishtina #tirana #durrsi #albania #albaniangirls #kosovatiktok#tirana #tirana🇦🇱 ♬ original sound – Albania🇦🇱

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera