[wp-story]

Lajme

Hetuesit policorë largohen nga vendi ku ndodhi vetëvrasja në Prishtinë

Hetuesit policorë largohen nga vendi ku ndodhi vetëvrasja në Prishtinë
11:55 | 31 Dhjetor 2020

Pas largimit të trupit të pajetë të personi që bëri vetëvrasje në rrugën “Garibaldi” në Prishtinë nga vendi i ngjarjes janë larguar edhe hetuesit policorë dhe zyrtarë të Prokurorisë.

Ndërsa hapsira ku ndodhi vetëvrasja është mbyllur në prani në Policisë së Kosovës./FrontOnline/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera