[wp-story]

Lajme

Haxhi Shala ia zgjat dorën, Haki Abazi ia kthen bërrylin

Haxhi Shala ia zgjat dorën, Haki Abazi ia kthen bërrylin
10:52 | 05 Qershor 2020

Deputeti i Nismës, Haxhi Shala,  në një intervistë të mbrëmshme ndër të tjera tha se mori vendim ta votojë qeverinë Hoti vetëm që të mos i shohë “Haki Abazët” në qeveri.

Duke iu referuar një interviste të Haki Abazit ku ai akuzon Thaçin, Shala tha se për ‘këtë e ka votuar qeverinë Hoti’.

Mirëpo, po të njëjtit mbrëmë rastisën të qëllojnë bashkë në Debat Plus në RTV Dukagjini.

Në fund, ata takohen në korridoret e televizionit, dhe sjellja mes tyre duket mjaft miqësore, përkundër deklaratave të fundit.

Në fakt, është vetë Haxhi Shala i cili ia zgjat dorën Haki Abazit, i cili më pas e përshëndet me grusht, kjo në kuadër të masave mbrojtëse ndaj pandemisë.

Shikoni videon:

 

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera