×
 • Vip
 • Vip

  Haxhi Krasniqi për balotazhin në Kosovë: S’di shumë për partitë, uroj të ketë ndryshime

  FrontOnline
  14 Nëntor 2021

  Ish-kampioni i botës në boks, Robin Krasniqi, ka uruar që zgjedhjet në Kosovë të sjellin ndryshime të mëdha.

  “Kosovën e du shumë dhe jam shumë i lidhun me Kosovën edhe me popullin e Kosovës, edhe popullit të Kosovës i uroj nga zemra që sa më shumë të ketë ndryshime”, ka thënë ai për Specialen e Klan Kosovës.

  Krasniqi ka thënë që nuk di shumë për politikën në Kosovë, por mbetet me shpresën që ky vend që thotë se e do shumë, të ecën përpara.

  “Nuk jam shumë i vetëdijshëm për partitë politike por shpresoj dhe lutem që ky vend të ketë ndryshime shumë të mëdha, që dashuria për këtë vend të shtohet sa më shumë”.

  Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin
  Nga Rubrika
  Vip13 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur kosovare, Dhurata Dora, do të shkëlqejë këtë të diel në festivalin e madh të muzikës që mbahet në Rumani...
  Vip13 Korrik 2024
  Dua Lipa dukej e pabesueshme, teksa hyri në skenë në NOS Alive’24 në Portugali të premten, pasi zbuloi se të dy shfaqjet...
  Vip13 Korrik 2024
  Kylie Jenner, e cila do të mbushë 27 vjeç më 10 gusht, ndau lansimin e saj të fundit për linjën e saj...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj, ka bërë të ditur se rruga nga rrethi i vogël i Arbërisë e deri te rrethi i...
  Lajme13 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka publikuar listën e plotë të zyrtarëve që i ka takuar gjatë vizitës së saj në Washington...
  Lajme13 Korrik 2024
  Sipas World Population Review, disa vende luftojnë më shumë me divorcin se të tjerët. Këto janë të dhënat për vitin 2022 dhe...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shtetet e Bashkuara mirëpritën samitin me rastin e 75-vjetorit të themelimit të NATO-s në kohë të trazuara politike. Ndërkohë që sulmet e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Është përfshirë nga zjarri një trafo e rrymës në fshatin Sopijë në Suharekë. “Rreth orës 16:45 në fshatin Sopijë përfshihet nga zjarri...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kanë filluar pritjet e mërgimtarëve nëpër pikat kufitare për hyrë në Kosovë. Në pikëkalimin kufitar te Dheu i Bardhë, sipas Qendrës Kombëtare...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.