[wp-story]

Lajme

Haskuka ngushëllon familjen e zyrtarit të LDK-së që vdiq sot

Haskuka ngushëllon familjen e zyrtarit të LDK-së që vdiq sot
12:56 | 21 Prill 2021

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka ngushëlluar familjen e zyrtarit të LDK-së, Ridvan Hoxha, i cili vdiq sot nga COVID-19.

Haskuka ka thënë për Hoxhën se ishte një mësimdhënës, aktivist politik e shoqëror, sportist dhe një qytetar shembullor.

“Ridvan Hoxha do të na mungojë të gjithëve si një qytetar aktiv, gjithmonë pozitiv dhe i buzëqeshur!

Në emër të qytetarëve të Prizrenit dua të shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve! Zoti ju dhaftë durimin që ta përballoni dhimbjen!”, ka shkruar Haskuka./Front Online

Telegram ngushëllimiSot të gjithë u tronditëm me lajmin për ndarjen nga jeta të Ridvan Hoxhës (1954-2021),…

Posted by Mytaher Haskuka on Wednesday, April 21, 2021

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera