Bota/Rajoni

Harroi kamerën ndezur gjatë takimit live, anëtari i partisë kapet duke kryer marrëdhënie intime (VIDEO)

Harroi kamerën ndezur gjatë takimit live, anëtari i partisë kapet duke kryer marrëdhënie intime (VIDEO)
16:50 | 18 Gusht 2020

Një anëtar i Partisë Socialiste dhe Liri në Brazil, ka harruar kamerën e laptopit ndezur në një takim që ai dhe anëtarë të tjerë të partisë po zhvillonin.

Gjatë takimit, ai është parë teksa ka kryer marrëdhënie intime me një grua, ndërkohë që anëtarët e tjerë të partisë me bazë në Rio de Janeiro nuk e kanë ndalur bisedën dhe kanë injoruar skenën e turpshme.

Burri i identifikuar si Leonel Brizola, pasi mbaroi momentet intime vijoi takimin sikur asgjë të mos kishte ndodhur. Takimi mes anëtarëve ka vijuar për katër orë pa ndërprerje, ndërsa kreu i Partisë Socialiste dhe Liri ka thënë se burri nuk është këshilltar në këtë parti, por thjesht një anëtar i thjeshtë.

Nuk dihet nëse është marrë ndonjë masë administrative për Brizola, por video e këtij momenti është duke  bërë xhiron e botës. Për më shumë ju ftojmë ta ndiqni.

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera