[wp-story]

Lajme

Haraqija: Figurat e VV-së janë të LDK-së

Haraqija: Figurat e VV-së janë të LDK-së
21:07 | 30 Nëntor 2020

Anëtari i LDK-së Astrit Haraqija nuk mendon se Lidhja Demokratike e Kosovës humbi dje zgjedhjet në komunën e Podujevës. Shpejtim Bulliqi i VV-së u zgjodh dje kryetar komune me mbi 50 për qind të votave.

Bulliqi ishte për shumë vjet anëtar i LDK’së

“LDK’ja e ka mujt veç LDK’në për arsye se njoh të gjitha strukturat…Të gjitha këto figura që kanë aderuar në Vetëvendosje janë 80 për qind të LDK’së. Për atë po them që LDK’ja e ka mujt vetëm LDK’në”, tha Haraqija në emisionin Pressing në T7.

“Për mua LDK’ja nuk po tkurret. LDK’së duhet me ja ndezë motorat . LDK’ja bjen por prapë se prapë ka themel”, shtoi ai.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera