[wp-story]

Lajme

Haraqija: Do të rikthehem në politikë

Haraqija: Do të rikthehem në politikë
18:54 | 16 Janar 2020

Anëtari i LDK-së, Astrit Haraqija ka folur rreth mosangazhimit të tij të deritashëm në politikë.

Haraqija tregoi se pse ndodhi diçka e tillë, njofton Klan Kosova.

”Nuk më ka thirrë kush, por as unë s’kam kërkuar të shkojë diku. Veç po i shoh cka po bëjnë në media dhe po qesh”.

Por, a do t’i rikthehet ai politikës?

”Nëse shpallen zgjedhjet, diku ka gjysma e marsit mund të ndodhin. Në Gjakovë VV e AAK janë të parat”.

”Shkojmë në zgjedhjet parlamentare, hy unë në listën e LDK-së, ku po duan të dalin ato të parat? Me këtë punë do të merrem. Do t’i kthehem jetës aktive në politikë”.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera