[wp-story]

Lajme

Haradinaj takon babain e heroit Ilir Konushevci

Haradinaj takon babain e heroit Ilir Konushevci
10:23 | 19 Gusht 2019

Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në zyrë Halit Konushevcin, babain e heroit Ilir Konushevci.

“Përherë kënaqësi të takoj bacën Halit, babain e heroit të Kosovës Ilir Konushevci, një prej figurave të shquara dhe prijësve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, ka shkruar ai në Facebook.

“Kosova sot dhe përgjithmonë do të dijë të çmojë madhështinë e veprës së bijve të saj, që ranë për ta nderuar kombin dhe Atdheun”./FrontOnline/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera