Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Haradinaj-Stublla thotë se mbeti pa Facebook shkaku i statusit për Vuçiqin

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka deklaruar se ka mbetur pa Facebook, pas një statusi në këtë rrjet social ku e quajti “këlysh i Rusisë” presidentin serb, Aleksandër Vuçiq.

  Kryedimplomatja kosovare ka shkruar në Twitter se “Postimi “Politika e këlyshëve të Rusisë” më la pa llogarinë time në Facebook”, ka shkruar Haradinaj-Stublla.

  Ministres së MPJD’së i është hakuar llogaria personale në Facebook.

  Kjo pasi Haradinaj-Stublla kishte quajtur presidentin serb, Aleksandër Vuçiq “këlysh i Rusisë”, meqë, sipas saj, ai shërben si dorë e zgjatur e propagandës ruse për minimin e sigurisë në Ballkan.

  Po vjen “Cyber ZERO” eventi që jep përgjigje për çdo lloj kërcënimi online
  Nga Rubrika
  Lajme25 Mars 2023
  Një zjarr i madh e ka përfshirë një objekt në Pejë. Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku i këtij zjarri,...
  Kronika25 Mars 2023
  Një person ka raportuar në polici, të premten rreth orës 11:30, se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një shtëpi...
  Lajme25 Mars 2023
  Pensionisti Sabit Ramadani në një prononcim për Front Online, ai ka treguar se nuk është aspak i kënaqur me pensionin që e merr....
  Të tjera
  Kronika25 Mars 2023
  Një person është arrestuar pasi ishte i kërkuar nga Policia e Kosovës për ngacmim. Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e...
  Kronika25 Mars 2023
  Një femër në Lipjan ka njoftuar në Polici së është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj. E, njëjta pas sulmit ka pranuar...
  Bota/Rajoni25 Mars 2023
  Një burrë në Gjermani ka plagosur rëndë një vajzë 17-vjeçare me sëpatë pasi kërcënoi pasagjerët në një tren, tha policia. Në qytetin...
  Kronika25 Mars 2023
  Një femër në Fushë Kosovë është arrestuar nga Policia. E, njëjta dyshohet se pas një mosmarrëveshje ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të...
  Kronika25 Mars 2023
  Një vajzë në Skenderaj derisa ishte duke fjetur ka ndërruar jetë. Lajmin në Polici e ka raportuar nëna e saj. Në raportin...
  Vip25 Mars 2023
  Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë dy nga personazhet më të dashur të Big Brother VIP Albania. Ata pas festës së...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.