[wp-story]

Lajme

Haradinaj ngushëllon familjen e gazetares së ndjerë Ardita Sylejmani -Bllaca

Haradinaj ngushëllon familjen e gazetares së ndjerë Ardita Sylejmani -Bllaca
12:27 | 23 Shtator 2019

Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD Ramush Hardinaj së bashku me bashkëshorten e tij Anita ka shkuar për ngushllime në familjen e gazetares së ndjerë Ardita Sulejmani-Bllaca.

Ardita do të kujtohet përherë si njeri me virtyte të larta dhe gazetare profesioniste shkruan Haradinaj në Facebook.

Postimi i plotë:

Me Anitën dhe bashkëpunëtorë në familjen Sylejmani e Bllaca për të shpreh ngushëllimet e sinqerta për ndarjen nga jeta të Arditës. Ardita do të kujtohet përherë si njeri me virtyte të larta dhe gazetare profesioniste.RH

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera