[wp-story]

Lajme

Haradinaj në Viti: Përpjekjet tona për zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha

Haradinaj në Viti: Përpjekjet tona për zhvillimin ekonomik do të jenë të mëdha
19:13 | 22 Janar 2021

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka mbajtur takim me strukturat dhe simpatizantët e Aleancës në komunën e Vitis, shkruan Front Online.

Përmes një postimi në llogarin e tij në Facebook ka thën se AAK do të bëjë perpjekje për zhvillimin ekonomik si dhe investime në sektore të ndryshme.

Takim mobilizues me strukturat dhe simpatizantët e Aleancës në Viti. Shpalosa programin tonë që përfshin kërkesat e…

Posted by Ramush Haradinaj on Friday, January 22, 2021

(Artikull i sponsorizuar si pjesë e fushatës për zgjedhjet e 14 shkurtit)

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera