Lajme

Haradinaj nderon me medalje arkitektin e Spitalit të parë Ushtarak

Haradinaj nderon me medalje arkitektin e Spitalit të parë Ushtarak
17:32 | 09 Shtator 2020

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme ka nderuar me medalje arkitektin e Spitalit të parë Ushtarak të Zonës Operative të Dukagjinit, Beqir Berisha.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera