Lajme

Haradinaj lëshon takimin e thirrur nga Kryeministri Hoti

Haradinaj lëshon takimin e thirrur nga Kryeministri Hoti
11:34 | 18 Qershor 2020

Kryeministri Avdullah Hoti ka pritur sot në takim liderët e partive politike me qëllim të bashkërendimit të qëndrimeve në procesin e dialogut me Serbinë, si dhe në vigjilje të vizitës në Uashington.

Këtë mbledhje para kohe e ka lëshuar lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj e i cili nuk pranoi të prononcohet për media dhe të jap detaje për takimin./Front Online

 

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera