[wp-story]

Lajme

Haradinaj: Kur shoh para meje Policinë e Kosovës, e shoh Kosovën 100% shtet

Haradinaj: Kur shoh para meje Policinë e Kosovës, e shoh Kosovën 100% shtet
12:11 | 06 Shtator 2019

Ish-kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, e ka vlerësuar lartë kontributin e Policisë së Kosovës, gjatë këtyre viteve të pasluftës.

Haradinaj ka shkruar se kur e sheh Policinë e Kosovës, e sheh Kosovën 100% shtet, teksa thotë se Policia e simbolizon se çka është shteti dhe si duhet të mbrohet.

Siç ka thënë ai, shteti duhet ta mbrojë Policinë e Kosovës, duke ia paguar orët shtesë të punës dhe t’ua rritë pagat./Front Online/

Më poshtë keni shkrimin e plotë të Haradinaj:

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera