[wp-story]

Lajme

Haradinaj: Kontributi i Mjekiqit për liri nuk do të harrohet kurrë

Haradinaj: Kontributi i Mjekiqit për liri nuk do të harrohet kurrë
08:51 | 18 Gusht 2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se është i rëndë lajmi për ndarjen nga jeta të luftëtarit të Brigadës 114 ”Fehmi Lladrovci”, Nasuf Mjekiqit nga Graboci i Obiliqit.

Haradinaj ka thënë se kontributi i të ndjerit Mjekiqi për lirinë e atdheut nuk do të harrohet kurrë, njofton Klan Kosova.

“Ngushëllime të thella familjes dhe të gjithë bashkëluftëtarëve”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Haradinajt në Facebook.

8:29, 18 Gusht 2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se është i rëndë lajmi për ndarjen nga jeta të luftëtarit të Brigadës 114 ”Fehmi Lladrovci”, Nasuf Mjekiqit nga Graboci i Obiliqit.

Haradinaj ka thënë se kontributi i të ndjerit Mjekiqi për lirinë e atdheut nuk do të harrohet kurrë, njofton Klan Kosova.

“Ngushëllime të thella familjes dhe të gjithë bashkëluftëtarëve”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Haradinajt në Facebook.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera