Lajme

Haradinaj i ngjitet majës së Hajles këtë vikend

Haradinaj i ngjitet majës së Hajles këtë vikend
13:12 | 28 Qershor 2020

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se është falënderues për mikpritjen e burrave nga Vranoci, Gani Curr Krasniqi, Mustafë Krasniqi, Gani Krasniqi, Faik Krasniqi e shumë burrave të tjerë nga ky fshat që dha shumë në luftë e liri.

“Falënderues edhe për bjeshkatarët e sportistët që u bashkëngjiten me ne, në “pushtimin” e majës së Hajles, 2403 m lartësi mbidetare”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera