[wp-story]

Lajme

Haradinaj: Garantova kaçanikasit se nuk do të lejojmë Kosovën e izoluar

Haradinaj: Garantova kaçanikasit se nuk do të lejojmë Kosovën e izoluar
19:58 | 22 Janar 2021

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka vizituar qytetin e heroit kombëtar Idriz Seferit. “Rrugëtimi ynë i përbashkët drejt fitores tonë të madhe, vazhdoi në qytetin e Idriz Seferit, Kaçanik.”, ka shkruar ai.

Haradinaj në rrjetin social Facebook ka thënë se takim me strukturat dhe simpatizantët e Aleancës, ka theksuar se duhet të kthejmë perspektivën e gjeneratës së re për të ndërtuar një të ardhme të ndritur “Garantova kaçanikasit, se nuk do të lejojmë Kosovën e izoluar dhe se ne do të jemi ose anëtar të NATO-së ose të bashkuar me Shqipërinë”, shkroi ai.

Postimi i plotë:

Rrugëtimi ynë i përbashkët drejt fitores tonë të madhe, vazhdoi në qytetin e Idriz Seferit, Kaçanik. Në takim me strukturat dhe simpatizantët e Aleancës, theksova se duhet të kthejmë perspektivën e gjeneratës së re për të ndërtuar një të ardhme të ndritur, duke garantuar stabilitet politik, zhvillim ekonomik dhe investime, në Kosovën e sigurt. Garantova kaçanikasit, se nuk do të lejojmë Kosovën e izoluar dhe se ne do të jemi ose anëtar të NATO-së ose të bashkuar me Shqipërinë #ForcaeKosovës

Rrugëtimi ynë i përbashkët drejt fitores tonë të madhe, vazhdoi në qytetin e Idriz Seferit, Kaçanik.Në takim me…

Posted by Ramush Haradinaj on Friday, January 22, 2021

(Artikull i sponsorizuar si pjesë e fushatës për zgjedhjet e 14 shkurtit)

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera