Lajme

Haradinaj fton shqiptarët në Maqedoni të Veriut t’i votojnë ata që përfaqësojnë interesat e tyre

Haradinaj fton shqiptarët në Maqedoni të Veriut t’i votojnë ata që përfaqësojnë interesat e tyre
19:22 | 14 Korrik 2020

Kryetari në detyrë i AAK-së, Ramush Haradinaj, u ka bërë thirrje shqiptarëve në Maqedoni të Veriut që të dalin në zgjedhje dhe t’i votojnë ata që përfaqësojnë më së miri interesat e tyre.

“Apeloj te liderët që do të marrin besimin e shqiptarëve, që pas zgjedhjeve të tejkalojnë ndasitë e tyre dhe të bëhen bashkë në qeverisjen e vendit”, është shprehur Haradinaj.

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

Të tjera