[wp-story]

Lajme

Haradinaj: Familjet e Heronjve, argument i gjallë i dhembjes dhe krenarisë sonë

Haradinaj: Familjet e Heronjve, argument i gjallë i dhembjes dhe krenarisë sonë
22:25 | 26 Dhjetor 2020

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka vizituar familjen Qerimaj në Gllogjan.

Haradinaj njofton në rrjetin social Facebook se bashkëluftëtarit të tij ,Shaqë Qerimaj, i ka ndarë medaljen “ME BESIM NË ZOT, ATDHE E SHTET” për kontributin e tij në çështjen kombëtare.

“Familjet e Heronjve, janë argument i gjallë i dhembjes dhe krenarisë sonë kombëtare”, përfundon Haradinaj.

Postimi i tij i plotë:

Sonte në familjen e dy Heronjve, Arben Shaqë Qerimaj dhe Luan Isuf Qerimaj.

Me këtë rast, mikut dhe bashkëluftëtarit tim Shaqë Qerimaj, i ndava medaljen “ME BESIM NË ZOT, ATDHE E SHTET” për kontributin e tij në çështjen kombëtare.

Familjet e Heronjve, janë argument i gjallë i dhembjes dhe krenarisë sonë kombëtare.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera