[wp-story]

Lajme

Haradinaj bën homazhe në Raushiq dhe Jabllanicë

Haradinaj bën homazhe në Raushiq dhe Jabllanicë
09:23 | 03 Gusht 2019
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj sot do të bëjë homazhe tek lapidaret dhe varret e dëshmorëve në fshatin Raushiq dhe Jabllanicë.

Fillimisht, Haradinaj do të ndalet te lapidari dhe varret e dëshmorëve Agim e Milazim Zekaj dhe Ruzhdi Haxhijaj në Raushiq të Komunë së Pejës.

Më pas, ai do të bëjë homazhe edhe te varret e dëshmorëve Aze Brahimaj, Idriz Gucati dhe martiren Zize Syla në fshatin Jabllanicë të Gjakovës.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera