×
 • Lajme
 • Lajme

  Haradinaj: Aleanca po rikthehet në Lipjan më fuqishëm se kurrë

  FrontOnline
  23 Shtator 2023

  Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka qëndruar sot për vizitë në Lipjan.

  Ai atje është takuar me bashkëpartiakët e tij.

  Këtë Haradinaj e ka bërë të ditur përmes një postimi në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

  Sipas tij, Aleanca po rikthehet në Lipjan më fuqishëm se kurrë.

  Postimi i tij i plotë:

  Sot qëndrova në Lipjan për një diskutim të lirë me kolegët e Aleancës. Me këtë rast bashkëbiseduam për angazhimet tona të përbashkëta në fuqizimin e Aleancës. Kolegët i falënderova për angazhimin dhe i urova sukses në punët që na presin.

  Aleanca po rikthehet në Lipjan më fuqishëm se kurrë!

  Për Stresin, Xhuli është spiune (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mori sot pjesë në Konferencën hapëse të Javës së të Drejtave të Njeriut, të organizuar nga Nisma...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Millosh Vuçeviq tha se nuk pret që iniciativa qytetare për zëvendësimin e kryetarëve të komunave në katër...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Koordinatori për Financa në Kabinetin e Qeverisjes së Mirë të PDK-së, Arben Mustafa, e ka vlerësuar si të vonë vendimin e qeverisë...
  Të tjera
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq deklaroi se ruajtja e Kosovës si pjesë e Serbisë është pika e parë në listën e planit 10-pikësh...
  Sport06 Dhjetor 2023
  Altin Lala ishte i ftuar përmes një lidhjeje direkte nga Gjermania me emisionin “Shqipëria Live” në “Top Channel”. Ish-mesfushori shqiptar ka komentuar...
  Sport06 Dhjetor 2023
  Federata Shqiptare e Futbollit ka përzgjedhur kampin bazë ku do të stacionohet Kombëtarja shqiptare gjatë ditëve të qëndrimit në Gjermani për finalet...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ish-zëvendësndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Jim Townsend,ka folur për sigurinë në Rajonin e Ballkanit Perëndimor dhe për atë se a mund të...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Jehona Lushaku-Sadriu nga Lidhja Demokratike e Kosovës në një konferencë për media tha se rezultatet e testit të PISA-s janë shqetësuese. Ajo...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Pas publikimit të rezultateve të Testit PISA, ku Kosova u rangua pothuajse në fund, Partia Demokratike e Kosovës vlerëson se u konfirmua...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.